Remineralizace, neutralizace, detoxikace

Nejjednodušším, praktickým, efektivním a funkčním způsobem, který máme pod kontrolou a ve plně ve svých rukou a tím jsou zelené potraviny, ječmen a chlorella.

Všechny nemoci z fyzických příčin jsou způsobeny překyselením, s tím se pojícím vyčerpáním minerálních látek a zanesení organismu toxiny, odpadem a těžkými kovy. Proto je nezbytně nutné doplnit chybějící minerální látky, které jsme vyčerpali na neutralizaci kyselin, které vznikají z různých příčin. Ať už jsou jimi kyselinotvorné potraviny, stres, alkohol, káva, cigarety nebo negativní emoce. Tímto současně organismus neutralizujeme. Když je organismus připraven k akci, můžeme přejít k detoxikaci. 

Podíváme se teď na geniální nástroje, k tomuto určené.   

Ječmen je nejvýživnější potravinou naší planety. Je silně zásadotvorný. To znamená, že obsahuje minerální látky, které nás přesunují z kyselého pH do mírně zásaditého. Výhodou je, že je koncentrovaný. 10 gramů, což je jedna lžíce nám pokryje denní potřebu minerálních látek organismu. Můžeme jej používat jako nástroj. Ječmen o kterém je řeč, je živý. Obsahuje enzymy. To je velice důležité a pro celý proces zásadní. Pokud tedy například sníme něco, co nás překyselí, a není nám dobře, pak když přidáme ječmen, pomůže nám jídlo strávit tím, že nám dodá enzymy, které nám s tímto pomohou. Když budeme nemocní, protože jsme ještě svoji imunitu nedostali do příslušné kondice, pak nám ječmen pomůže, abychom byli dostatečně silní a s bakteriemi a viry se vypořádali sami, abychom nemuseli zanášet organismus farmaceutickými látkami. Nehledě na to, že organismus, který si poradí sám, si pak už vždycky poradí sám. Ječmen zvyšuje imunitu a pomáhá při napadení organismu viry, kde funguje vždy jen dobrá imunita. 

Chlorella má nezastupitelnou roli při čištění, tedy detoxikaci. Má schopnost vázat na sebe odpadní látky a odvést je pryč, ať už se jedná o toxiny, těžké kovy nebo odpadní látky, metabolity.  Umí stáhnout ze střevních stěn nánosy, které jsme si nevhodnou stravou vytvořili. Obnovuje střevní mikroflóru po nájezdu antibiotik a odváží nebezpečné odpady z léků a očkování, které obsahuje mimo jiné rtuť. Ve vysokých dávkách je antibiotická. To se hodí při napadení organismu bakteriemi, které mají šanci, jen pokud je organismus slabý. Detoxikace je proces. Jeho průběh nemusí být vždy příjemný a obvykle není. Všechny problémy se zhorší. Proto se cítíme hůře, než lépe. Je důležité mít někoho, kdo Vás procesem provede, ujistí, že vše, co se děje,  je v pořádku a je třeba vytrvat. S chlorellou se začíná postupně, dávkování se zvyšuje a když se objeví detoxikační příznaky, pak nezvyšujeme a vyčkáváme, než organismus touto fází projde a zvyšujeme dál. 

Mám osobní více než jedenáctiletou zkušenost, na sobě, a mnoha dalších lidech, včetně svého pětiletého dítěte.

Ráda Vás tímto procesem provedu a budu Vám k dispozici. 

To je jedním z důvodů, proč tento ječmen a chlorellu v obchodě nenajdete. Aby jste měli k sobě vždy někoho, kdo bude vědět. Dalším důvodem je, že tento ječmen a samozřejmě i chlorella, je čerstvý, neleží nikde na polici a nečeká, až jej někdo koupí. 

Pro více informací mě kontaktujte e-mailem a budu se Vám osobně věnovat. Stejně tak Vám můžu zelené potraviny prostřednictvím registrace zprostředkovat.

Pro zmírnění detoxikační krize existují i vnější nástroje, které můžeme použít, najdete je v sekci… Vnější nástroje překyselení … zásaditá voda 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.