O nás

Celý život jsem hledala smysl života a měla jsem velmi silnou potřebu něco udělat pro lidstvo a tento svět. Něco po sobě zanechat, abych, když se jednoho dne ohlédnu, řeknu si, že jsem život jen nepromrhala, ale splnila své poslání. Osobně věřím, že než se narodíme, vybereme si, co se chceme naučit, v čem se chceme zlepšit a co chceme vykonat nebo přinést. Současně si vybíráme a domlouváme se s dalšími, se kterými se potřebujeme pro tyto účely setkat. Také věřím tomu, že v průběhu života můžeme vše přehodnotit a rozhodnout se jinak. I přesto, že si tohohle nejsme vědomi, tento plán v nás existuje a nutí nás dělat něco, aniž bychom měli tušení, proč. Jen si nemůžeme pomoct.

Hledala jsem hodně dlouho smysl života. Než jsem zjistila, že to co chci, je být šťastná, zdravá, svobodná a dělat, co mě baví, něco tvořit a cítit se dobře. Nebylo tak snadné zjistit, co to vlastně je. A i přes zdánlivě vzdálené aktivity se vše nakonec propojilo v obraz, který dával smysl. Držela jsem se zásady, že lidem přinesu jen to, co bych ocenila já sama. Vše jsem dělala sobecky nejdříve pro sobe, ale když chcete dosáhnout svobody, je třeba se podělit s ostatními, něco jim přinést, obohatit je.

Přes jedenáct let se věnuji zdraví, studiu a praktikování toho, co je třeba udělat proto, abychom mohli být fyzicky zdraví. Pak jsem k tomu přidala i zdraví psychické, protože jen tohle propojení utvoří celek. Informací bylo oproti fyzickému poskromnu, a testování bylo mnohem náročnější. Ale nakonec se podařilo a jako oslava úspěchu vznikla kniha Aqualibre, jak ji kamarádka nazvala, lidská bible.

Tato kniha je praktickým návodem na člověka, který nám při narození zapomněli dát. Ilustrace jsme vytvořily s nově objevenou kamarádkou Petrou, což jsme si náležitě užily. Společné tvoření je něco nepopsatelně úžasně krásného a naplňujícího. Tyto stránky pak vznikly dalo by se říci jako taková praktická nástavba této knihy. Aby jste se mohli ptát, když bude třeba. Abychom mohli komunikovat, vidět se a co je třeba, osvětlit.

Omlouvám se za své sobectví, ale kniha taktéž vznikla pro mě. Protože jsem ji jednoduše chtěla mít. Aby v ní bylo vše důležité, abych nemusela hledat v mnoha a mnoha knihách, ale mohla se podívat do jedné a to stačilo. Dále jsem chtěla tuto knihu pro své děti, aby nemusely tuto cestu podstupovat a mohly se věnovat něčemu dalšímu, co může někomu něco přinést a samozřejmě hlavně a současně, jim samotným. Chtěla jsem ji pro svou rodinu a přátele, na kterých mi záleží. A také proto, že jsem nechtěla svůj čas věnovat tomu, abych vše vysvětlovala pořád znovu a znovu, ale abych jednoduše mohla říct: “ Přečti si to.” V této fázi už jsem ochotná neúnavně vysvětlovat téměř donekonečna.

A tak jsem velmi šťastná a poctěna, že jsem sebrala konečně odvahu a začala a tady jsem. Jsem tady pro Vás, pro všechny, kdo budou potřebovat a chtít.

Pak jsme se setkali s mým mužem, spojil síly i naše děti a šli jsme ještě o něco dále. Rozhodli jsme se společně vybudovat kouzelný svět pro děti a tímto je náš společný projekt, dětský svět.  Místo, kde budou děti svobodné, zdravé a spokojené. Našim cílem je vést děti ke svobodě.

Našim posledním projekterm je projekt BlackWood, který přináší část naší historie a uchová jí na věky věků. 

Vše, co nese naši značku Aqualibre a BlackDragons, vždy bude stát za to. Protože na Vás a Vaší radosti a dobrém pocitu nám záleží.

Zuzana Galeková & Bohumil Malátek

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.